O nas

Mechanika Pojazdowa to rodzinna firma z niemal 25letnim doświadczeniem w naprawie i usuwaniu różnych usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania. Warsztat w Liniewie został otwarty 1989 roku. Nasz zespół mechaników zajmuję się naprawami eksploatacyjnymi większości marek samochodów.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie mechaniki, elektromechaniki oraz elektroniki pojazdów osobowych, ciężarowych, budowlanych i rolniczych.

Wykonujemy również pełną obsługę systemów klimatyzacji i diagnostyki komputerowej. Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem, który ułatwia diagnozę oraz skraca czas naprawy.


Co wyróżnia nas od innych?

Wykonujemy pełną obsługę systemów klimatyzacji nawet do autokarów. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie diagnozy komputerowej, diagnozy wtrysków i regeneracji układów: Common Rail, EDC, VP. Zajmujemy się również regeneracją głowic.


Dlaczego warto zostać naszym klientem?

  • Atrakcyjne ceny - Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu oferujemy precyzyjną diagnozę usterek, jak również regenerację części. Dlatego koszt naprawy pojazdów jest niższy.
  • Wysoka jakość - Wynika z Naszego wieloletniego doświadczenia i jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych dostępnych obecnie na rynku.
  • Profesjonalna i miła obsługa klienta - Chcemy by nasi klienci byli w 100% zadowoleni, dlatego naszą dewizą jest uczciwość wobec klienta, terminowość dostaw i odpowiedzialność za wykonywane usługi.
  • Krótki czas wykonywania usług - Dzięki dużemu zespołowi pracowników i zastosowaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych jesteśmy w stanie szybko rozwiązać każdy problem.


Posiadamy autoryzację:

PERFECT SERVICE

DELPHI DIESEL POINT

oraz jesteśmy partnerem programu „Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa”


 
Dlaczego my?

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?